Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Fraza cea mai lunga...

In jos 
+5
Alexa
JagaMan
scipianus
Blackster
AirmaN
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Blackster

Blackster


Posts : 202
Points : 213
Reputation : 0
Join date : 27/08/2009
Age : 28
Location : Targoviste,jud. Dambovita

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptyDum Dec 13, 2009 8:10 pm

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate...
Sus In jos
Alexa

Alexa


Posts : 288
Points : 313
Reputation : 8
Join date : 21/08/2009
Age : 35
Location : Vienna

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptyDum Dec 13, 2009 10:25 pm

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca..
Sus In jos
Blackster

Blackster


Posts : 202
Points : 213
Reputation : 0
Join date : 27/08/2009
Age : 28
Location : Targoviste,jud. Dambovita

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptyLun Dec 14, 2009 1:43 pm

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca orice...
Sus In jos
Alexa

Alexa


Posts : 288
Points : 313
Reputation : 8
Join date : 21/08/2009
Age : 35
Location : Vienna

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptyLun Dec 14, 2009 3:56 pm

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca orice prostie..
Sus In jos
Blackster

Blackster


Posts : 202
Points : 213
Reputation : 0
Join date : 27/08/2009
Age : 28
Location : Targoviste,jud. Dambovita

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptyMar Dec 15, 2009 10:36 am

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca orice prostie care...
Sus In jos
Alexa

Alexa


Posts : 288
Points : 313
Reputation : 8
Join date : 21/08/2009
Age : 35
Location : Vienna

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptyLun Dec 21, 2009 2:15 am

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca orice prostie care nu
Sus In jos
Blackster

Blackster


Posts : 202
Points : 213
Reputation : 0
Join date : 27/08/2009
Age : 28
Location : Targoviste,jud. Dambovita

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptyLun Dec 21, 2009 2:39 pm

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca orice prostie care nu ne...
Sus In jos
JagaMan
Admin
JagaMan


Posts : 135
Points : 183
Reputation : 6
Join date : 20/08/2009
Age : 31
Location : Constanta

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptyMar Dec 22, 2009 11:39 pm

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca orice prostie care nu ne face...
Sus In jos
Blackster

Blackster


Posts : 202
Points : 213
Reputation : 0
Join date : 27/08/2009
Age : 28
Location : Targoviste,jud. Dambovita

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptyMier Dec 23, 2009 1:11 pm

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca orice prostie care nu ne face sa...
Sus In jos
Alexa

Alexa


Posts : 288
Points : 313
Reputation : 8
Join date : 21/08/2009
Age : 35
Location : Vienna

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptyMier Dec 23, 2009 3:03 pm

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele. Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca orice prostie care nu ne face sa ne
Sus In jos
Blackster

Blackster


Posts : 202
Points : 213
Reputation : 0
Join date : 27/08/2009
Age : 28
Location : Targoviste,jud. Dambovita

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptyMier Dec 23, 2009 3:58 pm

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele. Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca orice prostie care nu ne face sa ne doara...
Sus In jos
Alexa

Alexa


Posts : 288
Points : 313
Reputation : 8
Join date : 21/08/2009
Age : 35
Location : Vienna

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptyVin Dec 25, 2009 7:14 pm

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele. Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca orice prostie care nu ne face sa ne doara capu.
Sus In jos
Blackster

Blackster


Posts : 202
Points : 213
Reputation : 0
Join date : 27/08/2009
Age : 28
Location : Targoviste,jud. Dambovita

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptySam Dec 26, 2009 1:17 pm

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele. Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca orice prostie care nu ne face sa ne doara capu.Eu...
Sus In jos
Alexa

Alexa


Posts : 288
Points : 313
Reputation : 8
Join date : 21/08/2009
Age : 35
Location : Vienna

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptySam Dec 26, 2009 4:39 pm

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele. Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca orice prostie care nu ne face sa ne doara capu. Eu cred
Sus In jos
Blackster

Blackster


Posts : 202
Points : 213
Reputation : 0
Join date : 27/08/2009
Age : 28
Location : Targoviste,jud. Dambovita

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptySam Dec 26, 2009 7:11 pm

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele. Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca orice prostie care nu ne face sa ne doara capu. Eu cred ca...
Sus In jos
glucoza

glucoza


Posts : 31
Points : 34
Reputation : 0
Join date : 08/11/2009
Age : 27
Location : In buda.... :))

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptySam Dec 26, 2009 11:35 pm

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele. Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca orice prostie care nu ne face sa ne doara capu. Eu cred ca nimeni...
Sus In jos
http://www.fabrik-zone.forumz.ro
Blackster

Blackster


Posts : 202
Points : 213
Reputation : 0
Join date : 27/08/2009
Age : 28
Location : Targoviste,jud. Dambovita

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptyDum Dec 27, 2009 6:38 pm

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele. Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca orice prostie care nu ne face sa ne doara capu. Eu cred ca nimeni nu...
Sus In jos
Alexa

Alexa


Posts : 288
Points : 313
Reputation : 8
Join date : 21/08/2009
Age : 35
Location : Vienna

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptyDum Ian 03, 2010 2:33 am

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele. Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca orice prostie care nu ne face sa ne doara capu. Eu cred ca nimeni nu vrea
Sus In jos
kidu

kidu


Posts : 78
Points : 80
Reputation : 2
Join date : 03/09/2009
Age : 31
Location : Romania.Ploiesti

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptyDum Ian 03, 2010 3:58 am

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele. Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca orice prostie care nu ne face sa ne doara capu. Eu cred ca nimeni nu vrea sa
Sus In jos
http:// http://justynboss.hi5.com
Alexa

Alexa


Posts : 288
Points : 313
Reputation : 8
Join date : 21/08/2009
Age : 35
Location : Vienna

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptyDum Ian 03, 2010 5:18 am

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele. Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca orice prostie care nu ne face sa ne doara capu. Eu cred ca nimeni nu vrea sa joace
Sus In jos
AirmaN
Admin
AirmaN


Posts : 319
Points : 434
Reputation : 15
Join date : 20/08/2009
Age : 36
Location : Timisoara

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptyMar Ian 05, 2010 1:04 am

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele. Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca orice prostie care nu ne face sa ne doara capu. Eu cred ca nimeni nu vrea sa joace acest...
Sus In jos
https://fun-gamezone.darkbb.com
Alexa

Alexa


Posts : 288
Points : 313
Reputation : 8
Join date : 21/08/2009
Age : 35
Location : Vienna

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptyMar Ian 05, 2010 1:26 am

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele. Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca orice prostie care nu ne face sa ne doara capu. Eu cred ca nimeni nu vrea sa joace acest joc..
Sus In jos
Blackster

Blackster


Posts : 202
Points : 213
Reputation : 0
Join date : 27/08/2009
Age : 28
Location : Targoviste,jud. Dambovita

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptySam Ian 09, 2010 7:48 pm

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs aseara. N1, hai lasa glumele. Fun' team :> rulez! Inca cred ca se poate manca orice prostie care nu ne face sa ne doara capu. Eu cred ca nimeni nu vrea sa joace acest joc care...
Sus In jos
Rambo

Rambo


Posts : 60
Points : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2009
Age : 32
Location : Bacau

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptyMier Ian 13, 2010 3:37 pm

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de
masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte
scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs
aseara. N1, hai lasa glumele. Fun' team :> rulez! Inca cred ca se
poate manca orice prostie care nu ne face sa ne doara capu. Eu cred ca
nimeni nu vrea sa joace acest joc care este...
Sus In jos
Blackster

Blackster


Posts : 202
Points : 213
Reputation : 0
Join date : 27/08/2009
Age : 28
Location : Targoviste,jud. Dambovita

Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 EmptyJoi Ian 14, 2010 3:32 pm

Astazi merg la magazin sa cumpar un covrig foarte mare cu susan adus de
masa cea urata cu masina cea mai luxoasa si decapotabila dar foarte
scumpa si cea mai de neinchipuit lucru. Vai, ce carnat am produs
aseara. N1, hai lasa glumele. Fun' team :> rulez! Inca cred ca se
poate manca orice prostie care nu ne face sa ne doara capu. Eu cred ca
nimeni nu vrea sa joace acest joc care este foarte...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fraza cea mai lunga...   Fraza cea mai lunga... - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Fraza cea mai lunga...
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: General Stuff / Free Time :: Forum Games-
Mergi direct la:  
Trackmania CLAN Topsites List www.cere.roTOP-RO - Top siteuri din Romaniacreează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente