Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sa ma prezint si eu...

In jos 
+8
vio
primejdie
Blade
Blackster
Cyborg
Alexa
JagaMan
AirmaN
12 participanți
AutorMesaj
AirmaN
Admin
AirmaN


Posts : 319
Points : 434
Reputation : 15
Join date : 20/08/2009
Age : 36
Location : Timisoara

Sa ma prezint si eu... Empty
MesajSubiect: Sa ma prezint si eu...   Sa ma prezint si eu... EmptyJoi Aug 20, 2009 10:08 pm

Salutare celor care citesc asta! Razz

Eu sunt un jucator de Trackmania, cunoscut voua sub numele de "Air" sau "AirmaN". Am inceput cu acest joc prin august 2008, am ajuns repede la un nivel de joc acceptabil zic eu si am trecut prin multe echipe cum ar fi KGB, on fire, neXt Please Gaming, Aurora Racing, etc...
Momentan pentru Storm! si aceasta echipa infiintata de subsemnatul... Laughing

Ce sa mai zic... nimic hai bft! Laughing
Sus In jos
https://fun-gamezone.darkbb.com
JagaMan
Admin
JagaMan


Posts : 135
Points : 183
Reputation : 6
Join date : 20/08/2009
Age : 31
Location : Constanta

Sa ma prezint si eu... Empty
MesajSubiect: Re: Sa ma prezint si eu...   Sa ma prezint si eu... EmptyVin Aug 21, 2009 2:35 am

Sal all ! cheers

Cosmin ma numesc si joc Tm din 2005 (cam asa scratch ). In toti anii astia am fost in cateva team-uri, unele bune, altele mai putin, dar cel mai important este ca in fiecare din ele s`au gasit distractia si spiritul de echipa, ceea ce face jocul asta unul demn de respect, nu ca altele (gen:cs,dota,etc...) unde dai la tot coltul de injuraturi cat cuprinde si copii fara un pic de creieras.
Revenind la ale noastre, pot sa zic ca deaceea am si vrut sa intru in Fun', deoarece se anunta o sedere relaxanta, cu waruri competitive si distractie cat cuprinde... Doar e Fun' Team.
Eu urez un bine v`am gasit tuturor membrilor si un mult noroc celor care ne vor confrunta ! Very Happy


Ultima editare efectuata de catre JagaMan in Dum Aug 30, 2009 2:36 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Alexa

Alexa


Posts : 288
Points : 313
Reputation : 8
Join date : 21/08/2009
Age : 35
Location : Vienna

Sa ma prezint si eu... Empty
MesajSubiect: Re: Sa ma prezint si eu...   Sa ma prezint si eu... EmptyVin Aug 21, 2009 2:41 am

Name: Alex, Lexa, Alexa, Xela, etc
Playingstyle: Noobinator
Tmn: Dec.2006
Tmnf: Jul.2009
Teams: aXn, &, ...and the best team NOY <3


Ok that's all for the moment

...fu bb tyt gg gn n1 cya Very Happy
Sus In jos
Cyborg




Posts : 9
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 30/08/2009

Sa ma prezint si eu... Empty
MesajSubiect: Re: Sa ma prezint si eu...   Sa ma prezint si eu... EmptyDum Aug 30, 2009 2:14 am

sal all:D
Ma numesc Sergiu, nickname-ul meu din joc e Cyborg, dupa cum stiti sunt liderul clanului Road Runners.Joc din octombrie 2008 cu pauze destul de mari, dar cred ca ma descurc cat de cat:P.
In rest pot sa zic ca il urasc pe Air Smile) (glumeam), doar stau cu el in oras:P.
Am aflat de TMNF de la un bun prieten din alte jocuri online(Jezz). Pretenii mei de pe TMNF sunt toti dar in special Jezz, Malysz si Cola(Dragon).

Ma bucur sa va cunosc si ca am intrat pe forumu asta a inamicilor(Fun) Twisted Evil
Sus In jos
AirmaN
Admin
AirmaN


Posts : 319
Points : 434
Reputation : 15
Join date : 20/08/2009
Age : 36
Location : Timisoara

Sa ma prezint si eu... Empty
MesajSubiect: Re: Sa ma prezint si eu...   Sa ma prezint si eu... EmptyDum Aug 30, 2009 2:18 am

Va salut si bine a-ti venit pe site/forum!
Cy forumul asta nu e special pentru Fun ci pentru toti care vor sa trancaneasca despre orice nu numai jocuri. Laughing

Inca odata bine ai venit. Razz
Sus In jos
https://fun-gamezone.darkbb.com
Cyborg




Posts : 9
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 30/08/2009

Sa ma prezint si eu... Empty
MesajSubiect: Re: Sa ma prezint si eu...   Sa ma prezint si eu... EmptyDum Aug 30, 2009 2:19 am

ee pai dc nu zici asa?Smile)) ca veneam mai devreme si nu mai trebuia sa fac war cu jaga pt asta:))
Sus In jos
Blackster

Blackster


Posts : 202
Points : 213
Reputation : 0
Join date : 27/08/2009
Age : 28
Location : Targoviste,jud. Dambovita

Sa ma prezint si eu... Empty
MesajSubiect: Re: Sa ma prezint si eu...   Sa ma prezint si eu... EmptyDum Aug 30, 2009 7:46 pm

Sal toata lumeA!!

Salut tuturor!Ma numesc Blacky!In joc pot vi vazut cu nickname-ul de вlαкѕтєя si joc tmnf din februarie 2008.Eu zic ca am obtinut un renume in acest joc! In fine prieteni mei cei mai buni sunt air jezz,dte,royal(chiar daca am avut niste divergente cu el ma inteleg binnishor),sop,jaga,..etc.(imi cer scuze daca mai uit pe cineva dar nu doresc sa va plictisesc de aceea pun ...).uitati ca sa nu supar pe mine sunt prieten cu 99% din tmnf Very Happy.In fine hobyurile mele sunt tmnf si dupa cum a spus si unul dintre bosi(Jaga) Fun team este cea mai tare si in ea se gaseste(si dupa numele clanului) numai distractie decii! Bun venit pe Forumul echipei Fun'.:DDD
deciii Fun team rules si gg la toti memebrii acestei echipe:D:D Cool Cool Cool Cool Cool
Sus In jos
Blade

Blade


Posts : 61
Points : 67
Reputation : 3
Join date : 21/08/2009
Age : 32
Location : Vaslui, Romania, on a distant Planet

Sa ma prezint si eu... Empty
MesajSubiect: Re: Sa ma prezint si eu...   Sa ma prezint si eu... EmptyLun Sept 07, 2009 12:30 pm

Sal'tare! Very Happy

Ma numesc Alistar Andrei, 18 ani, joc trackmania sub numele BLADE.(Fun' Blade mai exact Laughing )
Am inceput sa joc trackmania (ESWC) de prin 2006 (doar solo - pe atunci nu aveam net bun). M-am dat online in 2008(am jucat putin prentu LoM / LSB dar nu se faceau war-uri, era doar un tag). In may 2009 am instalat TMNF si mi-au placut modificarile si nivelul de competitie ridicat - fata de ESWC. Ce nu imi place e bugurile astea.. nu te lasa Suspect


Ultima editare efectuata de catre Blade in Mier Oct 28, 2009 5:33 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://fun-gamezone.darkbb.com/forum.htm
primejdie




Posts : 4
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 50
Location : CRAIOVA

Sa ma prezint si eu... Empty
MesajSubiect: Re: Sa ma prezint si eu...   Sa ma prezint si eu... EmptyMier Oct 28, 2009 2:33 pm

Mah copii mei,eu sunt Gabi,adica "primejdie",adica "Fun prime",am 36 ani si cred ca sunt cel mai in varsta jucator te trackmania,joc de prin 2005 cred,atunci jucam numai solo sau cu prietenii in retea,in 2008 am inceput sa joc pe net si cred ca ma descurc destul de bine,uneori ma mir si eu de mine! Very Happy.La varsta mea nu prea mai am reflexele celor de 17-18 ani dar am vazut ca daca joci zilnic inveti din ce in ce mai mult si mai bine.Conteaza enorm ce tastatura ai,asta am vazut pe pielea mea,nu pot sa joc la altcineva care are alt fel de tastatura,nu pot sa joc cu frana pe alta tasta,mi-e imposibil,in rest observ ca zi de zi apar din spate jucatori noi si f buni,peste 2 ani multi dintre cei care azi fac doar figuratie pe tm vor fi mai buni ca noi.Fun forever!!
Sus In jos
AirmaN
Admin
AirmaN


Posts : 319
Points : 434
Reputation : 15
Join date : 20/08/2009
Age : 36
Location : Timisoara

Sa ma prezint si eu... Empty
MesajSubiect: Re: Sa ma prezint si eu...   Sa ma prezint si eu... EmptyMier Oct 28, 2009 6:18 pm

Faina prezentare Pericole! Laughing

Bine ai venit si pe forum.
Sus In jos
https://fun-gamezone.darkbb.com
vio




Posts : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 02/12/2009

Sa ma prezint si eu... Empty
MesajSubiect: Re: Sa ma prezint si eu...   Sa ma prezint si eu... EmptyMier Dec 02, 2009 12:33 pm

Buna sunt Vio ( de la Violeta Razz ) unii dintre voi poate ma stiti, unii nu, dar o sa ma cunoasteti Smile)
Nu stiu nimic despre TMN dar sper sa ma invatati voi Razz.

Asta daca e dispus cineva sa-si manance nervii cu mn study
Sus In jos
AirmaN
Admin
AirmaN


Posts : 319
Points : 434
Reputation : 15
Join date : 20/08/2009
Age : 36
Location : Timisoara

Sa ma prezint si eu... Empty
MesajSubiect: Re: Sa ma prezint si eu...   Sa ma prezint si eu... EmptyMier Dec 02, 2009 1:39 pm

Salut si bine ai venit pe forum... desi banuiesc ca n-ai nici o legatura cu jocul Trackmania Nations Forever sau United pe care-l practicam noi.

Dar nu conteaza esti binevenita sa discuti cu noi pe aici pe orice tema doresti...
Sus In jos
https://fun-gamezone.darkbb.com
Costinho

Costinho


Posts : 9
Points : 10
Reputation : -1
Join date : 13/10/2009
Age : 28
Location : Spain

Sa ma prezint si eu... Empty
MesajSubiect: Re: Sa ma prezint si eu...   Sa ma prezint si eu... EmptyDum Dec 20, 2009 11:13 pm

Sal all, numele meu e Costy cunoscut ca zakeR in TMNF. Joc tmn din 2007 Twisted Evil. Am jucat foarte mult timp in echipa LoM, dupa ce s-a desfintat echipa am jucat prin Spania un timp, apoi am revenit in Romania si am trecut prin =NOY=, KGBscratch... M-am lasat un timp de TMNF si apoi am revenit din nou iar apoi am ajuns in Funteam
affraid
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/Costinho25
glucoza

glucoza


Posts : 31
Points : 34
Reputation : 0
Join date : 08/11/2009
Age : 27
Location : In buda.... :))

Sa ma prezint si eu... Empty
MesajSubiect: Re: Sa ma prezint si eu...   Sa ma prezint si eu... EmptyMar Dec 22, 2009 12:01 am

sa ma prezint :-?...fie...numele meu e Alin nu cunosc pe nimeni de pe forum(cred) sunt din timisoara ca si AirmaN(chiar daca nu l-am vazut in viata mea il consider prieten)....nu ma joc trackmania(asta nu inseamna ca n-am jucat niciodata) m-am jucat in 2008 pe calculator si in 2009 pe nintendo ds .si cam atat despre mine Smile
Sus In jos
http://www.fabrik-zone.forumz.ro
Zippy

Zippy


Posts : 68
Points : 77
Reputation : -8
Join date : 16/01/2010
Age : 25
Location : Romania

Sa ma prezint si eu... Empty
MesajSubiect: Re: Sa ma prezint si eu...   Sa ma prezint si eu... EmptyLun Feb 22, 2010 5:19 pm

Sa ma prezint! Ma numesc Lupu Claudiu. Joc tm timp de 5 ani!Sunt din Borsa,jud.Maramures Pwd3dSa ma prezint si eu... Icon_smile (semnatura mea)!Tocmai am intrat in clanurile 4 Fun si Power Game Hosting! Am vazut informatiile fiecareia! Incantat sa va cunosc pe toata lumea!Cat despre clan un timp mai tarziu trebuia sa ies din Power!Asa ca acum sunt in clanul 4 Fun
Sus In jos
EnglezU




Posts : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 05/05/2010
Age : 32
Location : Busteni

Sa ma prezint si eu... Empty
MesajSubiect: Re: Sa ma prezint si eu...   Sa ma prezint si eu... EmptyMier Mai 05, 2010 9:01 am

[b]Salut ma numesc GeO,si in TMN sunt cunoscut cu numele de EnglezU.Am inceput in trackmania nations forever aku 2 ani prin iunie 2008,am fost prin mai multe clanuri k:WRC,Vibe,POWER,si restu mai micute nu le dau numele Very Happy . Momentan joc in Funteam si ii multumesc lu Air ptr k mia dat aceasta sansa .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sa ma prezint si eu... Empty
MesajSubiect: Re: Sa ma prezint si eu...   Sa ma prezint si eu... Empty

Sus In jos
 
Sa ma prezint si eu...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fun' Main Zone :: About Yourself / Noi veniti-
Mergi direct la:  
Trackmania CLAN Topsites List www.cere.roTOP-RO - Top siteuri din Romaniacreează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente